Casa Na Praia De Tamandare-Campas
Denne villa tilbyder overnatning i Tamandaré, 2 km fra Tamandaré Strand og 3 km fra Carneiros Strand.
Centrum af Tamandaré ligger næsten 2 km fra stedet. Gæsterne kan prøve italienske måltider i pizzeria Il giardino placeret 450 meter væk. Du kan komme til Capela de São Benedito om få minutter i bil.
Den nærmeste lufthavn er Recife, 95 km fra villaen.
- Lokale seværdigheder
- Estrela do Mar-pladsen895 km
- Tamandaré Strand1358 km
- Centro de Artesanato1590 km
- Supermercado Barramares1164 km
- Cachoeira Bulha d'agua1292 km
- Igreja Velha de São Pedro804 km
- Sao Jose Church1175 km
- Lufthavne
- Recife Lufthavn94 km
På hotellet
General
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Dagligstue
- Terrasse
- Spisebord
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Na Praia De Tamandare-Campas?
Gæster på Casa Na Praia De Tamandare-Campas kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Recife fra Casa Na Praia De Tamandare-Campas?
Der er 95 km mellem Recife og Casa Na Praia De Tamandare-Campas. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Na Praia De Tamandare-Campas?
Den gennemsnitlige pris i Casa Na Praia De Tamandare-Campas er 63$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Na Praia De Tamandare-Campas?
Du kan bo på Casa Na Praia De Tamandare-Campas med dit kæledyr.